PH asociacijos informacija: +370 647 23450

Dainavimas ir plaučių sveikata: kaip dainavimas gali pagerinti jūsų kvėpavimą?

  • On 3 rugpjūčio, 2018
  • 0 Comments

Originalus straipsnis: Becca Handley 2017 m. rugpjūčio 9 d. https://pulmonaryhypertensionnews.com/2017/08/09/singing-for-lung-health-how-can-singing-improve-your-breathing/


 

Jūs tikriausiai net negalvojate … dainuoti? Ar tikrai?
Tačiau, remiantis Didžiosios Britanijos plaučių fondo duomenimis, naujausi tyrimai daugiausia dėmesio skyrė tam, kaip mūsų organizmas reaguoja į muziką ir kaip tai galima naudoti plaučių ligų gydymui.
Tyrėjai nustatė, kad yra penki pagrindiniai dainavimo privalumai:
1. Sumažina dusulį. Dainavimas padeda sustiprinti raumenis, kuriais žmogus kvėpuoja, taigi jūs galite išmokti kvėpuoti giliau ir lėčiau, nei anksčiau. Šių raumenų stiprinimas taip pat padeda kontroliuoti kvėpavimą.
2. Padidina jūsų balso stiprumą. Dainavimas moko jus valdyti ir projektuoti savo balsą, taip pat suteikia galimybę labiau kontroliuoti savo kalbėjimą.
3. Pagerina jūsų laikyseną. Dainavimas padeda sustiprinti raumenis, kurie taip pat yra atsakingi už laikyseną.
4. Padidina plaučių talpą. Mokydamiesi kontroliuoti savo kvėpavimą, jūs taip pat galite padidinti savo plaučių tūrio galią. Jis taip pat gali padėti sumažinti kosulį, išmokant jus, kaip išvengti kosulio, sukelto, pavyzdžiui, nuo vartojamų vaistų šalutinio poveikio arba kvėpuojant šaltu oru per burną.
5. Padeda reaguoti į infekciją. Tai padės sumažinti vaistų vartojimą, kai atsiras skausmas.
Be teigiamo poveikio plaučių ligoms, tokių kaip plaučių hipertenzija sukeltų fizinių simptomų, dainavimas yra įdomus, įtraukiantis užsiėmimas!

0 Komentarai

Leave Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *